Pomáhejte s námi

Zásah! Pojďte do toho taky.

Pomáhejte s námi

Líbí se Vám, co děláme? Chtěli byste s námi také pomáhat? Pomoc má mnoho tváří. Vyberte si některou:

Finanční dar

Vítáme jednorázové dary na podporu našich služeb od individuálních i firemních dárců. Přispět můžete online platební kartou nebo převodem. Velmi si vážíme také pravidelných darů. Vaše podpora nám dodá jistotu a odvahu a vám radost ze smysluplné pomoci. Potvrzení o daru a darovací certifikát je samozřejmostí.

Pošlu dar

Odkaz ze závěti

Pomáháte za života? Pomáhejte i po něm. Sepsáním poslední vůle u notáře zabezpečíte především svou rodinu i své blízké. Navíc můžete díky daru ze závěti podpořit i pomoc Diakonie potřebným. Díky vašemu daru toho můžete dokázat ještě hodně. Rádi vám poradíme, jak postupovat.

Materiální dar

Školní, výtvarné nebo sportovní potřeby, společenské hry, nábytek, květiny nebo zdravotnický materiál – i tak může vypadat smysluplný dar, který udělá radost našim klientům nebo zlepší kvalitu našich služeb. Podle aktuální poptávky můžete darovat také věci do sociálního šatníku nebo potraviny a základní drogerii v rámci sbírky potravinové pomoci.

Dobrovolnictví

Dobrovolníkem se může stát v podstatě kdokoliv, protože každý z nás umí něco, co může poskytnout druhým. Dobrovolníky rádi přijímáme a snažíme se vždy využít jejich schopností. V čem se můžete zapojit?

• výpomoc při zajištění jednorázových akcí
  • zajištění volnočasových aktivit (kroužky, povídání s klienty, společné procházky apod.)
  • lektor mimoškolního vzdělávání (dobrovolník pro doučování dětí)
  • výpomoc při menších opravách nebo práce na zahradě
  • správa sociálních sítí, fotografování apod.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace prosím kontaktujte Lucii Pavlistovou.

Za veškerou Vaši pomoc děkujeme!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Víte také, kdo nás již podpořil?